Az adminisztráció nem részletkérdés!
A cikk saját eljárásaimban szerzett tapasztalatomat mutatja be, és nem minősül jogi tanácsadásnak. Az ügyintézés során sokan csak a tartalomra figyelnek, a formai követelményeket csupán másodlagosnak tartják. Pedig egy elírt ügyszám vagy egy pontatlanul szerkesztett irat, egy lemaradt aláírás vagy bélyegző éppen annyi pluszmunkát okoz, mint egy rosszul megfogalmazott döntés! Bővebben…









